Race Results for
Tour de Tow
Bartow , FL
(Event Information)
Criterium on 09/18/2010

Note: Ranking points are NOT upgrade points. An explanation of ranking points can be found here.


Men - Masters - 35-99

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Curtis Long   Atlantic Beach, FL01:02:01.866 108976  245 Ball Watch Cycling Team
2 Vance James   Lakeland, FL01:02:01.987 47935  244 Ball Watch Cycling Team
3 Steven Mlujeak (1 - Cat1)   Pembroke Pines, FL01:02:02.040 24653  35 ZMotion Racing Team
4 Frank Lopez   Largo, FL01:02:01.726 21574  236 ZMotion Racing Team
5 Philip Elliott   Palm Beach, FL01:02:01.981 51741  242 GS Palm Beach
6 Victor Rodriguez   Tampa, FL01:02:02.133 175371  259 P/c Miller
7 Carlos Soler   Longwood, FL01:02:02.535 104661  239 DWC Racing
8 Tim Molyneaux   Clermont, FL01:02:03.949 53461  250 Atlantic Shores Velo
9 Kirby Johnson   Largo, FL01:02:03.981 191757  298 Gearlink Racing Inc.
10 Robert O'Malley   Clermont, FL01:02:04.119 26458  253 DWC Racing
11 Kurt Phillips   Lakeland, FL01:02:04.349 49190  999 Ball Watch Cycling Team
12 Timothy Hutton   Wesley Chapel, FL01:02:04.461 171783  240 EMBE Associates
13 Douglas Pitts   Inverness, FL01:02:04.528 105325  306 Citrus Cycling
14 David Alexandrou   Lutz, FL01:02:04.649 122403  260 EMBE Associates
15 Kenneth Taylor   Ferndale, FL01:02:05.026 196643  254 DWC Racing
16 Chris Bishop   Lakeland, FL01:02:05.078 144608  246 Ball Watch Cycling Team
17 David McEnery   Largo, FL01:02:05.273 323966  241 Ride N Rolll Cyclery
18 Harry Portellos   Tampa, FL01:02:05.814 84914  256 Gearlink Racing Inc.
19 Mark Poteet   Tampa, FL01:02:06.856 232389  401 EMBE Associates
20 Adam Baskin   Clermont, FL01:02:09.321 88669  247 Ball Watch Cycling Team
21 Guillermo Suarez   Tampa, FL01:02:19.122 283294  249 Florida Velo
22 Mark Proffer   Celebration, FL01:02:28.679 215288  252 Orlando Road Club Inc
23 Brian DeFoe   Orlando, FL01:02:31.902 307976  255 Unattached
24 Stephen Gilligan   Deerfield Beach, FL01:02:35.544 85222  237 ZMotion Racing Team
25 Joseph Hamilton   Orlando, FL01:03:28.635 103846  238 DWC Racing
26 John Kern   Orlando, FL01:02:34.636 61561  257 DWC Racing
27 Thomas Moloney   Tampa, FL00:58:15.184 174879  258 P/c Miller

Men - Masters - 55-99

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 stuart lamb   Tampa, FL00:00:00.000 288588  567 EMBE Associates
2 Julius Aulisio   Lakeland, FL00:31:53.836 187514  562 Treasure Coast Cycling Association
3 Joseph Becchetti   Trinity, FL00:31:58.025 265633  564 Gearlink Racing Inc.
4 Robert Lecznar   New Port Richey, FL00:32:44.475 238352  563 Gearlink Racing Inc.
5 Daniel Green   Windermere, FL00:32:45.613 98922  560 DWC Racing
6 Manuel Aguilera   Wellington, FL00:32:45.647 61905  559 Relentless Bicycles
7 Jeffery Golden   Kissimmee, FL00:32:47.911 131332  566 Jacksonville Racing Club
8 David Butcher   Lake Mary, FL00:28:52.076 141566  561 DWC Racing

Men - Masters - 65-99

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Neville Brabrook   Altamonte Springs, FL00:32:39.731 182031  623 Colavita Racing Inc.

Men - Cat 5

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Adam Deane   00:00:00.000  580 Unattached
2 David McEnery   Largo, FL00:27:58.184 323966  241 Ride N Rolll Cyclery
3 Duffy Fray   Cocoa, FL00:27:58.425 310845  571 Unattached
4 Justin Elza   Saint Petersburg, FL00:27:58.488 304204  572 Unattached
5 Kevin Niles   Orlando, FL00:27:58.551 291865  581 Unattached
6 Mark Guido   00:27:58.593  579 Unattached
7 Dante Weston   Jupiter, FL00:27:59.443 272332  565 Unattached
8 Dave Severn   Cape Canaveral, FL00:27:59.995 299991  568 Space Coast Velo Sport
9 Abel Quintana   Miami, FL00:28:00.363 312152  711 Team Paisa
10 Buddy Tatum   Jupiter, FL00:28:01.709 318176  573 Unattached
11 James Harter   Winter Garden, FL00:28:01.881 288143  577 Unattached
12 Tim Cornelius   00:28:02.748  578 Unattached
13 Justin Pfaff   Alachua, FL00:28:12.753 237816  574 Cycle Logic
14 Roger Homann   Lakeland, FL00:28:24.911 204476  582 Unattached
15 Julian Marin   00:28:00.465  576 Unattached
16 AJ Maqueira   Lakeland, FL00:28:04.961 309423  570 Unattached
17 Andrew McMullen   Staugustine, FL00:28:51.034 304523  569 Junior VeloCrew
18 Connor Beert   Port Saint Lucie, FL00:29:03.028 308839  709 Treasure Coast Cycling Association
19 Michael Hernandez   Clermont, FL00:18:46.808 296605  706 Lake County Pal
20 Daniel Marin   00:03:16.935  575 Unattached

Men - Cat 4

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Andy Mapple   Winter Garden, FL00:00:00.000 294004  332 Orlando Road Club Inc
2 Hugo Casanas   Tampa, FL00:30:37.586 306446  415 Powerhouse Cycling
3 Casey Braga   Longwood, FL00:30:41.327 282133  405 Colavita Racing Inc.
4 Pete Jones   Gainesville , FL00:30:41.390 280789  795 Velobrew Cycling Club
5 Andrew Renne   Fort Lauderdale, FL00:30:41.489 272615  428 Cool Beans Racing
6 Max Thilen   Weston, FL00:30:41.702 279347  427 Santo-Mega Cycle pb Anything but Wheels
7 Mark Poteet   Tampa, FL00:30:41.950 232389  401 EMBE Associates
8 Matt Techler   San Francisco, CA00:30:42.157 305572  425 University Of South Florida
9 Shawn McCole   Lakeland, FL00:30:42.193 315634  421 Team AJ's / Nutrishop
10 Bruno Moreira   Riverview, FL00:30:42.363 292511  406 Team AJ's / Nutrishop
11 Yosvani Rosell   Tampa, FL00:30:42.645 305727  424 Team AJ's / Nutrishop
12 Roberto Chamizo   Spring Hill, FL00:30:42.884 95714  426 Team AJ's / Nutrishop
13 Roger Learned   Ormond Beach, FL00:30:43.112 101801  419 Construction Zone, The
14 Patrick Sheridan   Riverview, FL00:30:43.285 304901  420 Team AJ's / Nutrishop
15 Michael Green   Fort Myers, FL00:30:44.041 292341  411 Unattached
16 Jorge Padron   Tampa, FL00:30:44.051 282932  423 Team AJ's / Nutrishop
17 Luis Torres   Orlando, FL00:30:44.091 287136  418 Orlando Road Club Inc
18 Jeff Bukovan   Palmetto, FL00:30:44.131 212674  416 Unattached
19 Rolando Hernandez   Tampa, FL00:30:44.914 286862  410 Powerhouse Cycling
20 Rick Christenberry   Lithia, FL00:30:45.617 286772  408 Team AJ's / Nutrishop
21 Tony Timonere   Palm Harbor, FL00:30:46.410 164920  403 Gearlink Racing Inc.
22 Scott Lameier   Valrico, FL00:30:47.465 305247  412 Team AJ's / Nutrishop
23 Eric Brewer   Orlando, FL00:30:48.441 286798  417 Orlando Road Club Inc
24 Edwin Pinzon   Tampa, FL00:30:48.512 305843  413 Team AJ's / Nutrishop
25 Adam Skindel   Valrico, FL00:30:50.803 299567  414 Unattached
26 Brian Boyd   00:30:54.382  422 Unattached
27 angel cantero   Tampa, FL00:29:23.855 290108  407 Powerhouse Cycling
28 James McConnell   Orlando, FL00:18:55.358 176305  400 Orlando Road Club Inc
29 Rolly Weaver   Ormond Beach, FL00:07:11.255 280746  402 Orlando Road Club Inc

Men - Cat 3

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Brian Domby   Tampa, FL00:51:36.713 226524  349 Bicycle Post
2 Christopher Wright   Miami, FL00:51:37.163 226496  313 Team Performance Fitness-delray Center
3 Jacob Hill   Saint Petersburg, FL00:51:37.350 235209  430 Best Of The Bay Cyclist
4 Ledy Alonso   Opa Locka, FL00:51:37.363 288822  329 Team Performance Fitness-delray Center
5 Lucas Wardein   Naples, FL00:51:37.401 233364  315 Orlando Road Club Inc
6 Patrick Sansbury   Deerfield Beach, FL00:51:37.498 280726  325 G2 Health
7 Sean Lynch   Saint Petersburg, FL00:51:37.729 273261  323 Z Bikes / VistaVelo.Com
8 Charl Jordaan   Pompano Beach, FL00:51:37.997 210877  354 Cool Beans Racing
9 Dan Valdes   Plantation, FL00:51:38.286 202522  310 Cool Beans Racing
10 john zuluaga   Miami, FL00:51:38.470 257825  319 Team Paisa
11 Ryan Carney   Cocoa, FL00:51:38.810 186901  355 Noreast Cycling
12 Buddy Spafford   Asheville, NC00:51:39.464 302191  335 Alfa 8 Racing
13 james stahlschmidt   Tampa, FL00:51:39.557 258140  320 EMBE Associates
14 Matt McCourtney   Woodacre, CA00:51:39.650 291417  331 Alfa 8 Racing
15 Peter Pawlus   Sarasota, FL00:51:39.811 252549  318 Naked Bean Cycling Team
16 Alex Jensen   Tampa, FL00:51:40.065 287067  328 Unattached
17 Keith Richards   Gainesville, FL00:51:40.242 222964  312 352 Racing P/b Bikes And More
18 Mark Ibarra   Brandon, FL00:51:40.262 241386  358 Powerhouse Cycling
19 Richard Newman   00:51:40.531  346 Unattached
20 Douglas Pitts   Inverness, FL00:51:40.569 105325  306 Citrus Cycling
21 John Manwaring   Oviedo, FL00:51:40.724 261036  321 Team AJ's / Nutrishop
22 Grady Gosselin   Lithia, FL00:51:41.477 218024  311 EMBE Associates
23 Taylor Warren   Loveland, CO00:51:41.719 287780  340 Colavita Racing Inc.
24 Kenny Matys   Boca Raton, FL00:51:41.814 246741  327 Team Performance Fitness-delray Center
25 Chuck Holstein   Lecanto, FL00:51:41.840 263775  357 Citrus Cycling
26 Miguel Goodpasture   San Diego, CA00:51:41.959 268044  350 Team AJ's / Nutrishop
27 Peter Carlos   Coconut Grove, FL00:51:42.538 142009  307 Team Paisa
28 Steven Baltic   Clearwater, FL00:51:43.181 305494  429 Ride N Rolll Cyclery
29 Dean Warren   Loveland, CO00:51:43.985 134506  334 Colavita Racing Inc.
30 Roy Foley   Lithia, FL00:51:48.903 280524  324 Team AJ's / Nutrishop
31 Sean O'Neill   Miami, FL00:51:51.738 276271  326 Unattached
32 Chris Slack   Venice, FL00:52:26.370 270967  330 Alfa 8 Racing
33 Tim Hayes   Gainesville, FL00:51:43.687 208801  338 Behind-bars/lgr
34 Vincent Cook   Palm Harbor, FL00:51:43.881 7670  356 Gearlink Racing Inc.

Men - Pro/Cat 1/2

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Rainiel Sanchez   Winter Park, FL01:10:07.941 59556  68 Z Bikes / VistaVelo.Com
2 Karel Sumbal   Jacksonville, FL01:10:08.466 225841  66 Team Linder Capital
3 Darren Dowling   Sarasota, FL01:10:08.642 219566  55 Florida Velo
4 Daniel Chavez   Spring Hill, FL01:10:08.656 185066  63 P/c Miller
5 Grant Potter   Parkland, FL01:10:08.667 73508  37 ZMotion Racing Team
6 Jimmy Page   Crystal River, FL01:10:08.759 258254  67 University Of South Florida
7 Frank Lopez   Largo, FL01:10:08.796 21574  236 ZMotion Racing Team
8 Dominic Ollivierre (1 - Cat2)   Tampa, FL01:10:08.982 246411  65 University Of South Florida
9 Jan Heylen   Clearwater, FL01:10:09.467 274768  71 Florida Velo
10 Jimmy Woodard   Indianharbourbeach, FL01:10:09.905 301586  64 Space Coast Velo Sport
11 Garrett White   Broomfield , CO01:10:10.034 202202  69 Ten Speed Drive Racing
12 Noe Gonzalez   Hialeah, FL01:10:10.210 89503  39 Team Performance Fitness-delray Center
13 Craig Creeden   Longwood, FL01:10:10.462 211913  54 Atlantic Shores Velo
14 Didier Fresne   Lutz, FL01:10:10.522 289531  50 Florida Velo
15 Patrick Diver   Orlando, FL01:10:10.524 9601  53 Orlando Road Club Inc
16 Anthony Vasilas   San Diego, CA01:10:10.601 197167  70 Neptune Cyclery
17 Miguel Luis   Hialeah, FL01:10:10.660 138708  41 Team Performance Fitness-delray Center
18 Jos Chalmers   Indian Harbour Beach, FL01:10:10.766 271372  45 Colavita Racing Inc.
19 Osias Lozano   Ocoee, FL01:10:11.179 218915  72 Unattached
20 fredd matute   Fort Lauderdale, FL01:10:11.233 305523  62 Team Paisa
21 Derek Bennett   Tampa, FL01:10:11.837 117436  60 Florida Velo
22 Shawn Gravois   Sarasota, FL01:10:20.565 230009  61 Florida Velo
23 Curtis Long   Atlantic Beach, FL01:10:25.741 108976  245 Team Linder Capital
24 Winston David   Greenville, SC01:10:34.167 194743  47 Orlando Road Club Inc
25 Ken Vida   Lithia, FL01:10:35.251 60148  59 Florida Velo
26 Julio Cruz (2 - Cat2)   Hialeah, FL01:10:43.568 76784  38 Team Performance Fitness-delray Center
27 Neal Shepherd   Palm Coast, FL01:10:51.100 244277  44 Orlando Road Club Inc
28 Adam Baskin   Clermont, FL01:10:50.620 88669  247 Ball Watch Cycling Team
29 Pablo Santa Cruz   Safety Harbor, FL01:10:50.703 196540  344 Florida Velo
30 Gunter Hermanni   Miami, FL01:11:06.695 163923  42 ZMotion Racing Team
31 john stelljes   Tampa, FL01:07:45.380 287851  359 University Of South Florida
32 Vance James   Lakeland, FL01:08:28.395 47935  244 Ball Watch Cycling Team
33 Mark Stein   Tarpon Springs, FL01:10:21.144 33966  301 Florida Velo

Men - Junior - 17-18

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Taylor Warren   Loveland, CO00:00:00.000 287780  705 Colavita Racing Inc.
2 Jos Chalmers   Indian Harbour Beach, FL00:30:04.515 271372  45 Colavita Racing Inc.
3 john zuluaga   Miami, FL00:29:45.212 257825  319 Team Paisa
4 Alex Jensen   Tampa, FL00:29:53.915 287067  328 Unattached
5 Julian Marin   00:29:54.666  576 Unattached
6 Brandon Forman   Lakemary, FL00:29:28.077 287441  703 Colavita Racing Inc.

Women - Cat 1/2/3

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Laura Parsons   Miami, FL00:00:00.000 298947  52 Rosebandits
2 Elizabeth Morse Hill   Saint Petersburg, FL00:33:15.019 126302  40 ZMotion Racing Team
3 Frances Schofield   Palm Beach Gardens, FL00:33:15.847 68653  36 ZMotion Racing Team
4 Cathy Cote   Winter Springs, FL00:33:16.774 302518  51 Atlantic Shores Velo
5 Geri Laverty   00:33:16.776  57 Unattached
6 Jennie Collins   Lake Mary, FL00:34:28.150 274388  56 Atlantic Shores Velo
7 Kirsten Fee   Austin, TX00:34:28.599 185982  48 Pfeiffer University
8 Kimberly Vaughan   Odessa, FL00:34:30.057 242810  43 EMBE Associates
9 Sue Hensley   Wintersprings, FL00:34:31.076 287529  49 DWC Racing

Women - Cat 3/4

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Crystal Little   Davie, FL00:00:00.000 287714  800 Rivet Racing
2 Sandra Pehl   Wesleychapel, FL00:34:31.380 302446  197 Team AJ's / Nutrishop
3 Deena Mapple   Winter Garden, FL00:35:13.721 302262  132 Orlando Road Club Inc
4 Michelle Blake   Orlando, FL00:33:20.503 233167  129 Colavita Racing Inc.
5 Zoe Mullins   Winter Garden, FL00:34:32.038 290669  130 Colavita Racing Inc.
6 Autumn Holt   Clermont, FL00:34:31.831 308099  131 Team 53x11 Coffee
7 Catherine Hughes   00:34:58.957  799 Unattached
8 Cynthia Manning   Orlando, FL00:33:32.550 287064  126 Orlando Road Club Inc

Mixed - Masters - 45-99

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Israel Vera   Miami, FL00:00:00.000 242172  316 Team Paisa
2 Blain Reeves   Pembroke Pines, FL00:46:26.871 71611  304 ZMotion Racing Team
3 Peter Aldridge   Fort Lauderdale, FL00:47:01.558 222215  345 ZMotion Racing Team
4 David Beaudoin   Cullowhee, NC00:47:02.200 50777  352 Central Florida Velo
5 Mark Proffer   Celebration, FL00:47:02.316 215288  252 Orlando Road Club Inc
6 Raife Snover   Fort Lauderdale, FL00:47:02.437 246899  337 ZMotion Racing Team
7 Peter Carlos   Coconut Grove, FL00:47:02.748 142009  307 Team Paisa
8 Alberto Rodriguez   00:47:02.753  399 Unattached
9 John Faulk   Jacksonville, FL00:47:02.879 115188  342 Jacksonville Racing Club
10 Pablo Santa Cruz   Safety Harbor, FL00:47:02.946 196540  344 Florida Velo
11 Steven Kurth   Palm City, FL00:47:03.194 101266  305 Treasure Coast Cycling Association
12 Andy Mapple   Winter Garden, FL00:47:03.472 294004  332 Orlando Road Club Inc
13 Kirby Johnson   Largo, FL00:47:03.621 191757  298 Gearlink Racing Inc.
14 Greg Pickren   Oldsmar, FL00:47:03.854 242627  351 Gearlink Racing Inc.
15 Scott Pfaff   Alachua, FL00:47:04.036 237462  339 Cycle Logic
16 Martin Bates   Odessa, FL00:47:04.051 2867  300 EMBE Associates
17 John Tanner   Clearwater, FL00:47:04.601 155000  353 Outspokin Bicycles
18 stuart lamb   Tampa, FL00:47:04.671 288588  567 EMBE Associates
19 Will Larson   Dunedin, FL00:47:05.447 196529  308 Gearlink Racing Inc.
20 Tim Powers   Zephyrhills, FL00:47:05.738 228614  314 Citrus Cycling
21 Graham White   Altamonte Springs, FL00:47:06.254 271587  322 Florida Velo
22 Mark Stein   Tarpon Springs, FL00:47:06.761 33966  301 Florida Velo
23 Michael Graham   Tampa, FL00:47:08.138 13862  251 Orlando Velo
24 Elizabeth Morse Hill   Saint Petersburg, FL00:47:09.314 126302  40 ZMotion Racing Team
25 Frances Schofield   Palm Beach Gardens, FL00:47:10.908 68653  36 ZMotion Racing Team
26 Steve Engle (1 - Cat4)   Palm Harbor, FL00:47:13.459 53486  348 Honeywell Cycling
27 Fitzroy Craig   Lauder Hill, FL00:47:15.621 198843  309 Team Performance Fitness-delray Center
28 Thomas Teather   Merritt Island, FL00:47:18.535 60123  303 Treasure Coast Cycling Association
29 Mark Hewitt   Coconut Creek, FL00:47:31.715 59026  302 ZMotion Racing Team

Mixed - Junior - 10-12

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Hans Vandenberg   Eagle, CO00:00:00.000 296888  629 Velobrew Cycling Club
2 Marjolein Pawlus   Sarasota, FL00:25:18.171 274095  625 Naked Bean Cycling Team
3 Charlie Wright   Stuart, FL00:25:19.109 321610  633 Treasure Coast Cycling Association
4 Austin Wright   Stuart, FL00:25:19.374 321612  630 Treasure Coast Cycling Association
5 Brittany Nelson   Clermont, FL00:25:19.493 297038  627 Lake County Pal
6 Andrew Graeber   00:25:19.653  641 Unattached
7 Patrick Beert   00:27:42.333  639 Unattached
8 Mackenzie Collins   00:28:23.366  631 Lake County Pal
9 Robert Zehr   Winter Garden, FL00:25:47.524 303478  640 Orlando Road Club Inc
10 Katie Graeber   00:25:26.775  638 Unattached
11 Ethan Gross   00:25:29.204  635 Unattached

Mixed - Junior - 13-14

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Abel Quintana   Miami, FL00:00:00.000 312152  711 Team Paisa
2 Connor Beert   Port Saint Lucie, FL00:25:09.765 308839  709 Treasure Coast Cycling Association
3 Michael Hernandez   Clermont, FL00:25:09.922 296605  706 Lake County Pal
4 Justin Pfaff   Alachua, FL00:25:10.341 237816  574 Cycle Logic
5 Julia Fresne   Lutz, FL00:25:13.617 307724  710 Florida Velo
6 Henry Ephrem   Jacksonville, FL00:25:11.773 306444  707 Junior VeloCrew
7 Victoria Nelson   Clermont, FL00:25:18.092 286684  702 Lake County Pal
8 Nicholas Collins   Canton, GA00:25:25.798 288702  704 Lake County Pal
9 Ian McMullen   Saint Augustine, FL00:25:26.216 304529  708 Junior VeloCrew
10 Anselm Teather   Merritt Island, FL00:32:37.079 256024  700 Colavita Racing Inc.
11 James Mertens   Vero Beach, FL00:25:40.613 269208  701 Colavita Racing Inc.
12 Jared Hughes   00:25:49.110  712 Unattached

Mixed - Junior - 15-16

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Andrew McMullen   Staugustine, FL00:00:00.000 304523  569 Junior VeloCrew
2 Christian Teather   Merritt Island, FL00:29:40.505 256023  624 Colavita Racing Inc.
3 Daniel Marin   00:30:46.607  575 Unattached
4 Adam Ephrem   Jacksonville, FL00:30:03.374 306443  632 Junior VeloCrew
5 Michael Neslon   Clermont, FL00:30:24.361 306147  628 Lake County Pal
6 briana luthman   Cocoa, FL00:31:02.582 282753  626 Colavita Racing Inc.
7 Anselm Teather   Merritt Island, FL00:30:34.574 256024  624 Colavita Racing Inc.

Report missing or incorrect license numbers

Volkswagen
OSMOCUORESierra NevadaUSACDFSpyBonk BreakerShimano
UCI USA Cycling is the official governing body for all disciplines of competitive cycling in the United States. The 501c3, membership-based organization aims both to achieve sustained success in international cycling competition and to grow competitive cycling in America while delivering an exceptional customer experience.
View Children's Online Privacy Protection Policy
US Olympic Committee