Race Results for
Hopkins Rasberry Festival Criterium
Hopkins, MN
(Event Information)
View By:
Criterium on 07/08/2012

Note: Ranking points are NOT upgrade points. An explanation of ranking points can be found here.


Men - Cat 1/2/3/4/5 - junior - 10-14

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Trey Hedgecock   Ankeny, IA 312130   Des Moines Cycle Club
2 Axel Sontger      
3 Will Curtis   Saint Paul, MN 348506   Minnesota Junior Cycling, Inc.
4 Dayton Neal      
5 Ian Mathison      

Men - Cat 1/2/3/4/5 - junior - 15-18

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Colin Catlin   Arden Hills, MN 295785   Primal - 1st Bank
2 Brian Gaines   Minneapolis, MN 244626   County Cycles
3 Quentin IkutaSchodde   Marine On Saint Croix, MN 360457   Synergy
4 Daniel Svedberg   Woodbury, MN 278187   Minnesota Junior Cycling, Inc.
5 Noah Middlestaedt   Saint Cloud 347262   
6 Thomas Wavrin   Henderson, MN 342900   Minnesota Junior Cycling, Inc.
7 Joe Meyer   Minneapolis, MN 378716   St Paul Bicycle Racing Club
8 Erik Lecy   Apple Valley, MN 374710   
9 Kelly Catlin   Arden Hills 383424   
10 Alex Weil   Lake Elmo 379984   
11 Wyatt Lien   Minneapolis, MN 309151   Minnesota Junior Cycling, Inc.
12 Mason Nuss   Excelsior, MN 375111   Minnesota Junior Cycling, Inc.
13 Valerie McGoldrick   Deephaven, MN 302230   Minnesota Junior Cycling, Inc.
14 Skye Goedert   Crystal, MN 379498   Minnesota Junior Cycling, Inc.

Men - Cat 1/2/3/4/5 - master - 35+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Matt Muyres   Bloomington, MN 160576   Freewheel Bike
2 Laszlo Alberti   Minneapolis, MN 193347   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
3 Mark Skarpohl   Mankato, MN 48773   Minneapolis Bicycle Racing Club
4 Brian Koeneman   Apple Valley, MN 46700   Team Wheel & Sprocket
5 Jay Woller   St. Louis Park, MN 41777   MBRC/Flanders
6 Daniel Currell   Saint Paul, MN 235364   Bianchi/Grand Performance
7 Scott Flanders   Minneapolis, MN 45337   MBRC/Flanders
8 Robert Danneker   Minneapolis, MN 241592   Shamrocks Racing
9 Marc Kermisch   Maple Grove, MN 80629   Synergy
10 Alexander Butterfield   Minneapolis 242987   Clean Currents p/b Beyer Kia
11 Paul Krumrich   Minneapolis, MN 294121   GS Circo Azzurro
12 Jim Bell   Saint Cloud, MN 102936   Revolution Cycle/Twin Six
13 Peter Maxwell   Minneapolis, MN 23007   MBW Racing
14 Mike Johnson   Minnetonka, MN 76631   Synergy
15 Christopher Johnston   Wayzata, MN 50643   Minnesota Cycling Team
16 Charles Townsend   Mendota Heights, MN 46011   Bianchi/Grand Performance
17 Jeffrey Hilligoss   Eden Prairie, MN 16228   Angry Catfish
18 Jason Snider   Wayzata, MN 33354   Shamrocks Racing
19 Gregory Kondrasuk   Minneapolis, MN 19616   Shamrocks Racing
20 Thomas Pletcher   Hopkins, MN 225027   Minneapolis Bicycle Racing Club
21 Brady Prenzlow   Brooklyn Park, MN 307715   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
22 Butch Peterson   Carbondale, CO 27879   
23 Chris Black   San Luis Obispo, CA 3814   Morgan Stanley /Specialized
24 Mark Brinda   Minneapolis, MN 261967   MBRC/Flanders
25 Mark Betzer   St Louis Park, MN 80795   Revolution Cycle/Twin Six
26 Richard Werbowenko   St. Paul, MN 116927   Birchwood/GIS
27 Kent McDaniel   Altoona, WI 23374   
28 Benjamin Schinke   Minneapolis, MN 221927   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
29 Scott Hebel   Prior Lake, MN 15616   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
30 James Tainter   Minneapolis, MN 34921   Erik's Bike Club/Eriks Bike Shop
31 Jay Henderson   Minneapolis, MN 15779   SilverCycling
32 Jeffrey Anderson   Blaine, MN 279956   Speedfix Racing p/b Zubaz
33 Bryan Joas   Eagan, MN 56745   Shamrocks Racing
34 Daniel Cleary   Shorewood, MN 143486   
35 Mark Dykes   Minneapolis, MN 10331   GS Circo Azzurro
36 Carlton Mitchell   Maple Grove, MN 212092   SilverCycling
37 Michael Pederson   St Paul, MN 27579   Cascade Bicycle Studio
38 Michael Slavics   Chanhassen, MN 32917   International Christian Cycling Club
39 Mark Long   St Paul, MN 254201   Omnium Racing
40 Mark Halstrom   Sartell, MN 282297   Revolution Cycle/Twin Six

Men - Cat 1/2/3/4/5 - master - 50+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Scott Flanders   Minneapolis, MN 45337   MBRC/Flanders
2 Mark Skarpohl   Mankato, MN 48773   Minneapolis Bicycle Racing Club
3 Chris Black   San Luis Obispo, CA 3814   Morgan Stanley /Specialized
4 Kent McDaniel   Altoona, WI 23374   
5 Charles Townsend   Mendota Heights, MN 46011   Bianchi/Grand Performance
6 David Jones   Lakeville, MN 281557   Flat City Cycling Club Inc.
7 Dan Schueller   Brooklyn Center, MN 213088   Gopher Wheelmen
8 Roger Karnopp   Eagan, MN 375507   Flat City Cycling Club Inc.
9 Mike Stensrud   Apple Valley Mn 223834   Flat City Cycling Club Inc.
10 Thomas Pletcher   Hopkins, MN 225027   Minneapolis Bicycle Racing Club
11 Christopher Johnston   Wayzata, MN 50643   Minnesota Cycling Team
12 William Kuster   Anoka, MN 59499   Loon State Cyclists
13 Dave Gray   Saint Paul, MN 192457   MBRC/Flanders
14 Bruce Harick   Minneapolis, MN 15080   Bianchi/Grand Performance
15 Matthew McLean   Rosemount, MN 296184   MBRC/Flanders
16 David Olejniczak   Roseville, MN 26639   St Paul Bicycle Racing Club
17 Kevin Lennon   Plymouth, MN 46707   Basso pb Tonka Cycle
18 Gary Johnson   Rosemount, MN 130430   Minneapolis Bicycle Racing Club
19 Philip Johnson   Applevalley, MN 278928   Minneapolis Bicycle Racing Club
20 David Hastert   Minneapolis, MN 15371   Minneapolis Bicycle Racing Club
21 Reid Howe   Minneapolis, MN 16908   MBRC/Flanders
22 Robert Vigil   Eden Prairie, MN 223690   Minnesota Cycling Team
23 William Bengtson      
24 Bill Trantina      

Men - Cat 1/2/3 - senior - 18+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Tim Mulrooney (1 - Cat1)   Minneapolis, MN 49630   Synergy
2 Douglas Swanson (2 - Cat1)   Minnetonka, MN 102633   Freewheel Bike
3 Derek Goerke (3 - Cat1)   Minneapolis, MN 226819   Mitsubishi Laser/Grand Performance
4 Laszlo Alberti (4 - Cat1)   Minneapolis, MN 193347   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
5 Brandon Krawczyk (5 - Cat1)   Waukesha, WI 232232   Revolution Cycle/Twin Six
6 Joshua Roeser (6 - Cat1)   Buffalo, MN 160630   Flat City Cycling Club Inc.
7 Brian Koeneman (7 - Cat1)   Apple Valley, MN 46700   Team Wheel & Sprocket
8 Chris Doig (8 - Cat1)   Minneapolis, MN 73386   Freewheel Bike
9 Ed Alpasa (1 - Cat2)   Maple Grove, MN 160673   Flat City Cycling Club Inc.
10 Tristin Bentzler (2 - Cat2)   Chippewa Falls, WI 161188   Synergy
11 Rich Settergren (3 - Cat2)   Duluth, MN 212093   Velo Duluth
12 Gregory LaVick (4 - Cat2)   St. Paul, MN 20517   Synergy
13 Jay Woller (5 - Cat2)   St. Louis Park, MN 41777   MBRC/Flanders
14 Peter Olejniczak (6 - Cat2)   Roseville, MN 185493   Bianchi/Grand Performance
15 Joe Magro (7 - Cat2)   Lititz, PA 243366   Lancaster Regional Cycling Team
16 Scott Hebel (8 - Cat2)   Prior Lake, MN 15616   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
17 Daniel Swanson (9 - Cat1)   St Louis Park, MN 117942   Freewheel Bike
18 Dale Sedgwick (10 - Cat1)   Minneapolis, MN 32038   Mitsubishi Laser/Grand Performance
19 Nathan Shuff (9 - Cat2)   612.396.1911 69400   Freewheel Bike
20 Michael Woell (11 - Cat1)   Minneapolis, MN 227850   Freewheel Bike
21 Andrew Kruse (10 - Cat2)   Minneapolis, MN 160686   Speedfix Racing p/b Zubaz
22 Paul Harrison (11 - Cat2)   Minneapolis , MN 94132   Flat City Cycling Club Inc.
23 Brandon Manske (12 - Cat2)   Edenprairie, MN 292551   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
24 Mark Skarpohl (13 - Cat2)   Mankato, MN 48773   Minneapolis Bicycle Racing Club
25 Micah Moran (12 - Cat1)   Waterloo, WI 145996   Freewheel Bike
26 David Zimmermann (13 - Cat1)   Saint Paul, MN 135976   Freewheel Bike
27 Matthew Petersen (14 - Cat2)   Minneapolis, MN 244920   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
28 Daniel Stahlmann (15 - Cat2)   Minneapolis, MN 110521   St Paul Bicycle Racing Club
29 Ian Stanford (14 - Cat1)   White Bear Lake, MN 175718   Freewheel Bike
30 Eric Serantoni (1 - Cat3)   South St. Paul, MN 310312   St Paul Bicycle Racing Club
31 Matthew Broeren (2 - Cat3)   Rochester, MN 310534   
32 Marc Kermisch (16 - Cat2)   Maple Grove, MN 80629   Synergy
33 Matt Muyres (17 - Cat2)   Bloomington, MN 160576   Freewheel Bike
34 Lance Beuning (18 - Cat2)   Saint Cloud, MN 160665   Revolution Cycle/Twin Six
35 Aaron Shaw (3 - Cat3)   Rogers, MN 264910   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
36 Andrew Minier (15 - Cat1)   Anoka, MN 135556   Revolution Cycle/Twin Six
37 Rich Bergstrom (4 - Cat3)   Minneapolis, MN 193869   Speedfix Racing p/b Zubaz
38 Adam Gorski (19 - Cat2)   Minneapolis, MN 246159   Freewheel Bike
39 Jason Snider (16 - Cat1)   Wayzata, MN 33354   Shamrocks Racing
40 Benjamin Schinke (20 - Cat2)   Minneapolis, MN 221927   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
41 Jim Bell (21 - Cat2)   Saint Cloud, MN 102936   Revolution Cycle/Twin Six
42 Rhett Finley (5 - Cat3)   Wayzata, MN 233002   
43 Chris Anderson (6 - Cat3)   Maple Grove, MN 366326   Flat City Cycling Club Inc.
44 Nicholas Kimpton (22 - Cat2)   Minneapolis, MN 293536   Minneapolis Bicycle Racing Club
45 Peter Fairbanks (17 - Cat1)   Eden Prairie, MN 77513   Cumberland University
46 Brady Prenzlow (23 - Cat2)   Brooklyn Park, MN 307715   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
47 Poul Holm (18 - Cat1)   South St. Paul, MN 16578   St Paul Bicycle Racing Club
48 Sam Beveridge (7 - Cat3)   Edina, MN 312526   Freewheel Bike
49 David Ziemer (8 - Cat3)   Greenfield, MN 200339   Revolution Cycle/Twin Six
50 Jeremiah Sagel (24 - Cat2)   Edina, MN 31058   Freewheel Bike
51 Andrew Frye (25 - Cat2)   Minneapolis, MN 243510   
52 Jay Henderson (26 - Cat2)   Minneapolis, MN 15779   SilverCycling
53 Vince Rosetta (9 - Cat3)   Minneapolis, MN 254966   Synergy
54 Thomas Pletcher (10 - Cat3)   Hopkins, MN 225027   Minneapolis Bicycle Racing Club
55 Mark Betzer (11 - Cat3)   St Louis Park, MN 80795   Revolution Cycle/Twin Six

Men - Cat 3/4 - senior - 18+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Connor Benton (1 - Cat3)   Minnetonka, MN 356634   MBRC/Flanders
2 Chris Anderson (2 - Cat3)   Maple Grove, MN 366326   Flat City Cycling Club Inc.
3 Andrew Frye   Minneapolis, MN 243510   
4 Peter Olejniczak   Roseville, MN 185493   Bianchi/Grand Performance
5 Ken Hum (3 - Cat3)   Waukesha 291669   Omnium Racing
6 Kyle Olson (4 - Cat3)   Roseville, MN 298937   Synergy
7 Taylor Krosbakken (5 - Cat3)   St Paul, MN 329126   Great Plains Cycling Club
8 Innokenty Zavyalov (6 - Cat3)   Minneapolis, MN 319002   Omnium Racing
9 Jeremiah Sagel   Edina, MN 31058   Freewheel Bike
10 Eric Serantoni (7 - Cat3)   South St. Paul, MN 310312   St Paul Bicycle Racing Club
11 Matthew Montesano (8 - Cat3)   Minneapolis, MN 277696   Speedfix Racing p/b Zubaz
12 Chad McGuire (9 - Cat3)   Shakopee, MN 23528   Flat City Cycling Club Inc.
13 Taylor George (10 - Cat3)   Apple Valley, MN 245466   Birchwood/GIS
14 Butch Peterson (11 - Cat3)   Carbondale, CO 27879   
15 Matthew Broeren (12 - Cat3)   Rochester, MN 310534   
16 Rhett Finley (13 - Cat3)   Wayzata, MN 233002   
17 Don Schmeichel (14 - Cat3)   Andover, MN 92247   
18 Vince Rosetta (15 - Cat3)   Minneapolis, MN 254966   Synergy
19 James Buddenbaum (1 - Cat4)   Bloomington, MN 185684   
20 Zachary Mohr (16 - Cat3)   Minneapolis 162653   Omnium Racing
21 Gregory Kondrasuk (17 - Cat3)   Minneapolis, MN 19616   Shamrocks Racing
22 Maxwell Lewis (18 - Cat3)   Minneapolis, MN 291227   St Paul Bicycle Racing Club
23 Logan Brueck (19 - Cat3)   Saint Paul, MN 316048   Bianchi/Grand Performance
24 Jeff Annesley (2 - Cat4)   Minneapolis, MN 314000   BiPro/Hoigaard's
25 John McGuire (20 - Cat3)   New Hope, MN 318996   Speedfix Racing p/b Zubaz
26 Sam Beveridge (21 - Cat3)   Edina, MN 312526   Freewheel Bike
27 Tim savre   St Paul, MN 371826   University of St Thomas
28 David Ziemer (22 - Cat3)   Greenfield, MN 200339   Revolution Cycle/Twin Six
29 Mitch Nordahl   Anoka, MN 312426   Minnesota Junior Cycling, Inc.
30 Seth Iverson (23 - Cat3)   Minneapolis, MN 267095   Omnium Racing
31 Brian Gaines (24 - Cat3)   Minneapolis, MN 244626   County Cycles
32 Peter Behm (25 - Cat3)   Northfield, MN 342680   Bianchi/Grand Performance
33 Mark Long (26 - Cat3)   St Paul, MN 254201   Omnium Racing
34 Eric Thoerner (3 - Cat4)   Minneapolis, MN 264225   Birchwood/GIS
35 Nathan Birkmeier   Andover, MN 147127   Wilier/BikeThrow Racing Team
36 Mark Halstrom (27 - Cat3)   Sartell, MN 282297   Revolution Cycle/Twin Six
37 Joel Boelke (28 - Cat3)   Eden Prairie, MN 297050   International Christian Cycling Club
38 Noah Middlestaedt (4 - Cat4)   Saint Cloud 347262   
39 Mark Betzer (29 - Cat3)   St Louis Park, MN 80795   Revolution Cycle/Twin Six
40 Jorge Odio (5 - Cat4)   Alexandria, MN 54890   Bike & Fitness/Subway Cycling Team

Men - Cat 4/5 - senior - 18+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Connor Benton   Minnetonka, MN 356634   MBRC/Flanders
2 Eric Wetteland   Roseville, MN 350658   Synergy
3 Tim savre   St Paul, MN 371826   University of St Thomas
4 Ken Hum   Waukesha 291669   Omnium Racing
5 Andy Dodds (1 - Cat5)   Saint Paul, MN 341628   Bianchi/Grand Performance
6 Dominic Talerico   Saint Paul, MN 385899   
7 Brian Kozicki   Saint Louis Park, MN 164415   Top Natchez Racing
8 Matt Leizinger   Minnetonka, MN 284245   Omnium Racing
9 Eric Jorgenson   Osseo 380129   Omnium Racing
10 Michel Dalal (1 - Cat4)   Lakeville, MN 42458   
11 Scott Sabol (2 - Cat4)   Chanhassen, MN 245818   
12 Mark Stephany (3 - Cat4)   Minneapolis, MN 176316   Angry Catfish
13 Wil Kratz   Minneapolis, MN 344896   BiPro/Hoigaard's
14 Carlton Mitchell (4 - Cat4)   Maple Grove, MN 212092   SilverCycling
15 Charles Parsons (2 - Cat5)   Minneapolis, MN 242039   Angry Catfish
16 Jeff Annesley (5 - Cat4)   Minneapolis, MN 314000   BiPro/Hoigaard's
17 Morison Hall (6 - Cat4)   Eagan, MN 211906   
18 Todd Thurmes (7 - Cat4)   Saint Paul, MN 340342   Freewheel Bike
19 William Dick (8 - Cat4)   Minneapolis, MN 360265   Top Natchez Racing
20 Andrew Barlage (9 - Cat4)   Hopkins, MN 301985   Omnium Racing
21 Aaron Zabler (10 - Cat4)   Minneapolis, MN 247883   
22 Matthew McLean (11 - Cat4)   Rosemount, MN 296184   MBRC/Flanders
23 Michael Pasdo (3 - Cat5)   Minneapolis, MN 380540   
24 Maxwell Lewis   Minneapolis, MN 291227   St Paul Bicycle Racing Club
25 Nick Watts (12 - Cat4)   St Paul, MN 352930   St Paul Bicycle Racing Club
26 Daniel Svedberg (13 - Cat4)   Woodbury, MN 278187   Minnesota Junior Cycling, Inc.
27 James Buddenbaum (14 - Cat4)   Bloomington, MN 185684   
28 Vibol Deng (15 - Cat4)   Battle Creek, MI 313970   BiPro/Hoigaard's
29 Andrew Krosbakken (16 - Cat4)   Fargo, ND 374838   Great Plains Cycling Club
30 Mark Leppke (17 - Cat4)   Minneapolis, MN 267806   Behind-Bars/LGR
31 Michael ODay (4 - Cat5)   Minneapolis, MN 358149   
32 Logan Smestad (18 - Cat4)   Nerstrand, MN 296746   
33 Bryan Gerding (19 - Cat4)   Minneapolis, MN 177126   Freewheel Bike
34 Ryan Cate (20 - Cat4)   Minneapolis, MN 161311   Category 6 Racing Squad
35 Brian Bice (21 - Cat4)   Minneapolis 360268   Omnium Racing
36 Tim Stone (22 - Cat4)   Minneapolis, MN 200623   Kenwood Racing
37 Matthew Schweiker (23 - Cat4)   Chicago, IL 277107   Quantum Mesa Cycles
38 Dominic Howes (24 - Cat4)   Minneapolis, MN 378752   
39 Peter Behm   Northfield, MN 342680   Bianchi/Grand Performance
40 Loren Willis (25 - Cat4)   Saint Paul, MN 329358   Synergy
41 Kevin Brandt (5 - Cat5)   Apple Valley, MN 350762   Flat City Cycling Club Inc.
42 Joe Meyer (26 - Cat4)   Minneapolis, MN 378716   St Paul Bicycle Racing Club
43 Kasey Bacso   Plymouth, MN 296247   
44 Aaron Collins (27 - Cat4)   Minneapolis, MN 375461   Top Natchez Racing
45 John Deering (6 - Cat5)   Minneapolis, MN 380372   Bianchi/Grand Performance
46 Tim Morgan (28 - Cat4)   Minneapolis, MN 294868   Balance Cycling/Erik's Bike Shop
47 Noah Middlestaedt (29 - Cat4)   Saint Cloud 347262   
48 Trey Hedgecock (7 - Cat5)   Ankeny, IA 312130   Des Moines Cycle Club
49 Angie Johnson   Alexandria, MN 316384   Bike & Fitness/Subway Cycling Team
50 Jorge Odio (30 - Cat4)   Alexandria, MN 54890   Bike & Fitness/Subway Cycling Team
51 Joel Swenson (8 - Cat5)   Bloomington 382734   
52 Geoff IkutaSchodde (9 - Cat5)   Stillwater, MN 360901   Synergy
53 Thomas Wavrin   Henderson, MN 342900   Minnesota Junior Cycling, Inc.
54 John Kelley   Minneapolis, MN 348982   
55 Prashant Singh (10 - Cat5)   Eden Prairie, MN 351318   
56 Harrison Black      
57 Eric Jacobson (11 - Cat5)   Stpaul, MN 379980   
58 Souk Alekzandr Lavan      
59 Allen Bellas (12 - Cat5)   Edina, MN 300769   
60 Michael Lofgren      
61 Luke Sargent (13 - Cat5)   Saint Paul, MN 348844   Flat City Cycling Club Inc.
62 Sinthang Has (31 - Cat4)   Saint Paul, MN 143236   BiPro/Hoigaard's

Women - Cat 1/2/3 - senior - 18+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Teresa Moriarty (1 - Cat1)   Minneapolis, MN 169344   MBRC/Flanders
2 Emma Bast (2 - Cat1)   Hinesburg, VT 261361   Speedfix Racing p/b Zubaz
3 Mia Loquai (1 - Cat2)   Valparaiso , FL 354752   
4 Patricia Black      
5 Linda Sone (2 - Cat2)   Northfield, MN 224939   Minneapolis Bicycle Racing Club
6 Heather Porter (1 - Cat3)   Saint Paul, MN 335062   St Paul Bicycle Racing Club
7 Angie Johnson (2 - Cat3)   Alexandria, MN 316384   Bike & Fitness/Subway Cycling Team
8 Jennifer Rife (3 - Cat2)   Saint Paul, MN 345626   Birchwood/GIS
9 Paula Plant (4 - Cat2)   Chanhassen, MN 209376   Birchwood/GIS
10 Amy Kline (3 - Cat3)   Maplewood, MN 266646   St Paul Bicycle Racing Club
11 Bonnie Donzella (4 - Cat3)   Eagan, MN 137107   St Paul Bicycle Racing Club
12 Megan Barr   Minneapolis, MN 378225   Birchwood/GIS
13 Kit Oslin (5 - Cat3)   Fridley, MN 285069   Bianchi/Grand Performance
14 Rachel Lathrop (6 - Cat3)   Saint Paul, MN 348038   Bianchi/Grand Performance
15 Nora Bengel (7 - Cat3)   Saint Paul, MN 250763   St Paul Bicycle Racing Club

Women - Cat 4 - senior - 18+

 Place Points NameCity, StateTime USAC #BibTeam
1 Megan Barr   Minneapolis, MN 378225   Birchwood/GIS
2 Kathryn Jensen   Saint Paul, MN 362105   Bianchi/Grand Performance
3 Holly Solberg      
4 Skye Goedert   Crystal, MN 379498   Minnesota Junior Cycling, Inc.

Report missing or incorrect license numbers

Volkswagen
OSMOShimanoSpyCUOREUSACDFBonk BreakerSierra Nevada
UCI USA Cycling is the official governing body for all disciplines of competitive cycling in the United States. The 501c3, membership-based organization aims both to achieve sustained success in international cycling competition and to grow competitive cycling in America while delivering an exceptional customer experience.
View Children's Online Privacy Protection Policy
US Olympic Committee